6 kwietnia 2017

Mamy nowy patronat!!!

Dawno już nie chwaliłyśmy się Wam żadnymi książkami patronackimi. A to dlatego, że po prostu ich ostatnio nie miewałyśmy. Do dziś. Bo tak się składa, że po raz kolejny pod nasze skrzydła trafiła bardzo ciekawa i wesołe lektura. Dziś jeszcze nie napiszemy Wam o niej zbyt wiele. Na recenzje będziecie musieli troszkę poczekać. Dziś się tylko chwalimy!

A oto i nasza nowa patronacka książeczka dla dzieci. 
Nosi ona tytuł:

Kim i Ktoś z Nikim

Jej autorką i ilustratorką jest:
Jolanta Marcolla

Najnowsza książka Jolanty Marcolla pt. "Kim i Ktoś z Nikim" dostarczy Czytelnikowi sporo pozytywnych emocji. Zaskakująca - tak wizualnie, jak treściowo - adresowana jest do młodszych i starszych dzieci (5-7 lat), lubiących łamigłówki słowne i niespodzianki.

Jej bohaterowie prowadzą pozornie prostą rozmowę, jednakże naszpikowaną tak wieloma zabawnymi pułapkami dwuznaczności i gry słownej, że staje się dla czytającego nie lada wyzwaniem. Ponadto, można tę książkę czytać na dwa sposoby: dialogi z komentarzem, ale również z pominięciem tego drugiego.

Wyjątkową atrakcją książki jest konkurs plastyczny na: "Portret Przyjaciela" z niecodzienną nagrodą! Warunki konkursu podane są wewnątrz. 
Ale jest w tej książce jeszcze coś...

Oprócz wyzwań związanych z gimnastyką umysłu, autorka ma dziecku do przekazania bezcenną wiedzę: jak ważna jest dla nas przyjaźń, jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela, jak zdobyć przyjaciela i jak samemu stać się dobrym przyjacielem, pomagając innym swoją obecnością i zainteresowaniem.

Jolanta Marcolla - znana od wielu lat na rynku wydawniczym ilustratorka książek dla dzieci, zajmująca się również fotografią, filmem artystycznym i malarstwem (patrz: www.marcolla.pl), tworzy ostatnio i wydaje we własnym Wydawnictwie, autorskie książki obrazkowe.

"Kim i Ktoś z Nikim" jest drugą, po "Wiedźmach i czarownicach", pozycją, która w całości wyszła spod jej rąk. Każda z tych książek opracowana indywidualnie, charakteryzuje się wyjątkową dbałością o ich warstwę tak merytoryczną, jak ilustracyjną i edytorską. Każda jest godna Twojej uwagi.

Polecamy!!!


1 komentarz:

  1. Zapowiada się bardzo ciekawie... I gratuluje kolejnego patronatu :-)

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)