17 grudnia 2016

Puzzle XXL


Mieszkańcy drzewa / Plac zabaw

wydawnictwo: Edgard
ilość elementów: 15
format po ułożeniu: 64x48 cm
rok wydania: 2016
dostępna: TUTAJ / TUTAJ

Niedawno opowiadałyśmy Wam o świetnych grach dla dzieci, w których zakochałyśmy się po uczy (nasze dzieci także je uwielbiają) ;) Idąc za ciosem chciałybyśmy pokazać Wam coś jeszcze. Coś co zdecydowanie jest godne uwagi! I chociaż znowu robimy wyjątek i nie piszemy o książkach to wierzymy, że odwiedzają nas tutaj mamy dzieci w różnym wieku więc postanowiłyśmy podzielić się z Wami naszym odkryciem jakim są właśnie puzzle XXL Kapitana Nauki. Tym bardziej, że święta tuż, tuż, może akurat komuś podsuniemy tym wpisem pomysł na prezencik ;)

Nasze dzieciaki uwielbiają puzzle. I te starsze i te młodsze, po prostu cała czwóreczka. I my także uwielbiamy puzzle. Także nie ma się co dziwić, że szalejemy na widok każdych kolejnych, których jest teraz tak wiele. Do koloru do wyboru. Ciągle coś nam wpada w oko ;) Tym razem nasz wybór padł na puzzle XXL "Mieszkańcy drzewa" raz "Plac zabaw", które wybrałyśmy z myślą o Natalce i Dominiku czyli dwójce najmłodszych dzieci z naszej ekipy :)

W tych dwóch pudełkach, które dzisiaj mamy okazję Wam zaprezentować znajdziemy po 15 elementów puzzli, każdy z tych elementów mierzy 13x16 cm, łączna wielkość puzzli po ułożeniu to 64x48 cm. Jak widzicie są one sporej wielkości. Z całą pewnością ułożenie tak dużej układanki sprawi naszym pociechom mnóstwo frajdy :) Nie da się ukryć, że w puzzlach jednak najważniejsza jest jednak grafika, bo to czy spodobają się one naszemu dziecku czy też nie zależy właśnie od obrazka, który mają układać. W tej serii mamy do wyboru dwa. Oczywiście łatwo się domyślić co się na nich znajduje, ale napisać kilka słów o nich i tak musimy ;)

"Mieszkańcy lasu" to oczywiście nic innego jak przeróżne zwierzaki. Na ilustracji znajduje się wielkie drzewo, nad nim, dookoła niego, pod nim, obok niego, a także na nim znajduje się mnóstwo przeróżnych zwierząt. Są tu na przykład różne robaczki takie jak pszczoły, biedronki, pająki, żuczki, ważki. Są wiewiórki, sowa, dzięcioł, są ślimaki, myszy, żabka, jest jeleń, są zajączki, jeż, lis i różne ptaszki. Naprawdę mnóstwo się tutaj dzieje. Druga układanka to "Plac zabaw". Tutaj także nie trudno zobaczyć co się na tym placu zabaw dzieje. mamy zjeżdżalnie, huśtawki, karuzelę, piaskownicę, mostek, bujanego konika, drabinki, grę w klasy. No i oczywiście mnóstwo bawiących się dzieci :)

Naszym zdaniem grafika jest naprawdę bardzo pozytywna i sympatyczna, kolorowa, wesoła, ciekawa i trochę nietypowa. Ogromnie nam się podoba! Na dodatek puzzle te są duże, dosyć grube, mocne i wydają się wytrzymałe. Dzięki temu, że mają mało elementów poradzą sobie z nimi nawet maluchy. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lata. Natalka ma ponad 3 latka i układa je bez problemu, Dominik ma 1,5 roku i właśnie kilka dni temu nauczył się łączenia puzzli więc jesteśmy pewne, że za te układanki także niebawem się zabierze :) Pozostaje nam gorąco je Wam polecić! U nas Kapitan Nauka rządzi!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)