25 kwietnia 2014

Sezamkowy zakątek. Ulubione bajki.


Na dworcu

wydawnictwo: Media Serwice Zawada
ilość stron: 24
format: 22x22 cm
rok wydania: 2013
cena: 6,99 zł

Pamiętacie tę serię sezamkowego zakątka? Wspominałyśmy już Wam o niej kilka razy. A wiecie, że kolekcja tych książeczek doczekała się już kilkudziesięciu numerów?? My dziś zaprezentujemy wam tę z nr 14, o tym jak mały Elmo wraz z mamą wybrał się na wycieczkę na wieś. Ale to bardzo nietypowa wyprawa, bowiem ten mały czerwony potworek nie będzie jechał ani autobusem, ani samochodem lecz... pociągiem!

Tak więc Elmo wraz z mamą odwiedzili dworzec PKP. Tam mały potworek z pomocą mamy kupił bilet na pociąg i razem wybrali się na peron. Wsiedli do wagonu, znaleźli odpowiedni przedział i... w drogę! Taka wycieczka to dla tego malucha nie lada przygoda. Przesuwający się szybko krajobraz za oknem, stukot tej potężnej maszyny, wjazd do tunelu. Zresztą co tu dużo mówić. Nawet czapka konduktora wydaje się być wyjątkowa! Szczególnie, gdy Elmo może ją przymierzyć :)

Ten czerwony potworek bawi nasze dzieci już od dawna. Książeczki z Elmo w roli głównej są ciepło witane zarówno przez Alicję jak i Nikodema. Dzieciaki uwielbiają czytać o jego przygodach, bo ten maluch nawet w zwykłym spacerku do supermarketu znajdzie coś niesamowitego i wyjątkowego... Elmo nigdy się nie nudzi, zawsze jest uśmiechnięty, jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Kocha przygody i jest pełen optymizmu. Więc jak tu go nie kochać?

Seria książeczek z tym małym potworkiem w roli głównej na pewno ucieszy każdego szkraba. Nie znamy dziecka, który nie wiedziałby kim jest Elmo, i któremu nie zaświeciły by się oczy na wiadomość, że dostanie lekturę z jego przygodami. Bo Elmo to po prostu mały przyjaciel każdego szkraba. To ulubieniec zarówno najmłodszych jak i tych nieco starszych dzieci. To po prostu uroczy potworek, którego nie da się nie kochać i tyle. Zatem jeśli jeszcze nie znacie serii książeczek z Elmo, to czas najwyższy to zmienić. My polecamy Sezamkowy zakątek. Na pewno Waszym dzieciaczkom również się spodoba :)2 komentarze:

  1. Wspaniale, może kupię jakiemuś miłośnikowi Elmo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje córeczki również kochają Elmo :)

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)