7 czerwca 2012

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ŁOBUZIAKA :)


Z ogromną przyjemnością ponownie objęłyśmy
patronatem medialnym bardzo ciekawą publikację dla dzieciaczków!

Tym razem, tak dla odmiany nie jest to książeczka,
lecz płyta!

A dokładniej jest to
nowy muzyczno-edukacyjny projekt dla dzieci pod honorowym patronatem 
Rzecznika Praw Dziecka.


„Łobuziaki” to nowa, polska artystyczna grupa dziecięca, w której dzieci śpiewają dla
dzieci. Rodzicami przedsięwzięcia są: znany holenderski producent muzyczny Jan Kisjes i jego
żona Debby. Jan komponuje muzykę i pisze teksty, a Debby jest reżyserką teledysków. Zdaniem Jana, uczestnicy realizowanego przez niego projektu to ”pewne siebie, radosne, nowoczesne i mające własne zdanie dzieciaki, które trzymają się razem”. Śpiewają o swojej pierwszej miłości, przemocy na świecie, kłótniach z rodzicami, przyjaźni i o tym, że boją się ciemności – czyli o najważniejszych sprawach dla każdego dziecka. „Łobuziaki” czerpią z tradycji piosenki dziecięcej, zaadaptowanej do nowoczesnych standardów, zabierają najmłodszych w podróż do świata ładnych melodii i mądrych tekstów – to co odróżnia je od innych produkcji to fakt, że bohaterowie ich piosenek nie próbują udawać dorosłych, lecz opisują świat oczami dziecka. Projekt zanim trafił do Polski zdążył odnieść sukces w rodzimej Holandii, gdzie grupa pod nazwą Snotneuzen sprzedała ponad 300 tys. kopii albumu, który w trzy miesiące od wejścia na rynek uzyskał status złotej płyty. Jednak dopiero zainteresowanie niemieckiej publiczności przeszło najśmielsze oczekiwania twórców projektu. Kompozycje Jana Kisjesa, wykonywane za Odrą przez zespół Rotznasen osiągnęły status platynowej płyty, a łączna sprzedaż albumu sięgnęła blisko miliona egzemplarzy. Jan i Debby zaskoczeni i zachęceni tak entuzjastycznym przyjęciem zdecydowali się rozszerzyć projekt na inne kraje. Dziś zaangażowanych w niego jest ponad 1200 dzieci i dorosłych z całego świata. Realizowany jest w 7 językach.
 
 
Premiera płyty „Łobuziaki” miała miejsce 14.05.2012, płyta dostępna jest w ogólnopolskiej sieci sprzedaży.
Od połowy marca można natomiast nabyć płytę w międzynarodowej sieci sprzedaży cyfrowej, gdzie dostępna jest również wersja karaoke. 

**************************

Z tej okazji mamy przyjemność zorganizować dla naszych czytelników 
FOTO - KONKURS

 "DZIECIAKI - ŁOBUZIAKI"

, w którym nagrodami są aż 4 płyty Łobuziaków!!!
 Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy przede wszystkim

posiadać jakikolwiek aparat fotograficzny
oraz
pozwolić swojemu małemu łobuziakowi 
psocić do woli !!!

Bo właśnie zdjęcie waszego malucha w bardzo nietypowej, zabawnej lub zaskakującej sytuacji to możliwość otrzymania jednej z wyżej wymienionych nagród!!!


A zasady są proste.

1/. Jeśli jesteście posiadaczami konta na FB, koniecznie odnajdźcie nasz Fan Page oraz Fan Page Łobuziaków klikając "Lubię to!" :)
2/. A jeśli jesteście miłośnikami blogspota, - dołączcie do grona naszych obserwatorów. Na pewno nie pożałujecie :)
3/. A teraz najważniejszy warunek wzięcia udziału w naszej zabawie, przy której dwa pozostałe punkty bledną... :)
Przyślijcie do nas na adres email: ksiazeczki@spoko.pl fotkę waszego małego łobuziaka w niecodziennej sytuacji w tytule wiadomości wpisując: Dzieciaki - łobuziaki.

 Spośród nadesłanych zdjęć specjalnie wybrana komisja dokona wyboru trzech najsłodszych łobuzerskich wyczynów :P 

Ale to jeszcze nie wszystko. Każda fotka, która trafi w nasze ręce zostanie opublikowana w specjalnej galerii na FB, gdzie weźmie udział w głosowaniu na ulubieńca naszych czytelników. To od Was zależeć będzie, które zdjęcie zdobędzie czwartą nagrodę.  Bowiem ostatnia płytka trafi do rączek łobuziaka, który otrzyma najwięcej głosów "Lubię to!"
 
 Już nie możemy się doczekać, aż zasypiecie naszą pocztę wspaniałymi, zabawnymi zdjęciami waszych pociech. Zatem aparaty w dłoń i do dzieła! 

Zdjęcia wysyłać możecie do  30 czerwca!
Wyniki ogłosimy już następnego dnia.


Będzie nam miło, jeśli ten oto banerek umieścicie także na waszych blogach, lub udostępnicie go, na swoim profilu FB. Im nas więcej tym weselej. Zatem zabawę czas zacząć!


TRZY, DWA, JEDEN... START !6 komentarzy: