9 lutego 2012

Jak narysować Ewę?


PIETRUSZKA I MURZYN

wydawnictwo: Czuły Barbarzyńca
ilość stron: 24
format: 21x21 cm
rok wydania: 2011
cena: 12,50 zł 


W tym przypadku roześmiałam się jeszcze głośniej. Adam, o którym pisałam TU, był śmieszny, ale Ewa  wygląda po prostu kapitalnie!

Od razu zerknęłam do środka z wielką ciekawością. I znów komentarze ptaszka Gwarka mnie rozbroiły :) To taki fajny przeszkadzacz w całej tej książeczce. Tym czasem żyrafka Grażynka konsekwentnie prowadzi nas krok po kroku poprzez poszczególne etapy rysunku. 

Tym razem nie miałam już żadnych wątpliwości, że książeczka spodoba się Alicji. Miałam tylko dylemat co powiedzą panie w przedszkolu, gdy moje dziecko zacznie tak szczegółowo rysować wszystkie panie na swoich rysunkach. Bo trzeba przyznać, że Ewa z książki jest dość "bogato obdarzona". :P Ale cóż, nic co ludzkie nie jest nam obce!

Alicja chętnie zabrała się do rysowania, a śmiechu przy tym było co nie miara! Moje dziecko ściśle trzymało się poleceń a postać Ewy wyszła jej nawet ciekawie.

Te książeczki są naprawdę fajne. Instrukcja jest dokładna i pokazana w prosty sposób. Jeśli tematyka komuś nie odpowiada, to z tej serii jest jeszcze sporo innych pozycji, gdzie nasza zaprzyjaźniona żyrafka uczy rysować. Choć według mnie zarówno Adam jak i Ewa są rewelacyjni i gorąco te książeczki wszystkim polecam!

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od wydawnictwa CZUŁY BARBARZYŃCA, za co pięknie dziękuję :)


2 komentarze:

  1. Czuły Barbarzyńca ma poczucie humoru. Sporo ich pozycji jest naprawdę wartych polecenia.

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)