22 maja 2014

LILLA LOU TRAVEL - PRZYLĄDEK NADZIEI


 LILLA LOU TRAVEL już w sprzedaży!
Lilla Lou Travel to wyjątkowe wydanie zeszytu kreatywnego, które wspiera Fundację Przylądek Nadziei. Z każdego sprzedanego egzemplarza jedna złotówka zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na budowę kliniki dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową.

We współpracy z Fundacją Przylądek Nadziei powstała limitowana edycja zeszytów kreatywnych Lilla Lou Travel, która pojawi się na rynku już w maju i pozwoli dziewczynkom wyruszyć w podróż po odległych zakątkach świata. Ważne, by w tej podróży towarzyszyli im rodzice, tłumacząc ideę projektu, pobudzając wyobraźnię rozmową, włączając się do zabawy, ale także uwrażliwiając dzieci na potrzeby innych ludzi, ponieważ edycja Travel powstała z myślą o najmłodszych pacjentach oddziałów onkologicznych. To kolejna podróż z Lilla Lou która pomaga wyobraźni przekraczać granice.


Z każdego sprzedanego egzemplarza jedna złotówka zostanie przekazana na konto Fundacji Przylądek Nadziei. Zebrana przez Lilla Lou kwota wesprze budowę kliniki dla dzieci cierpiących na raka. Akcję na rzecz dzieci dotkniętych chorobą nowotworową wspiera także znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Lilla Lou to marka stworzona z myślą o dziewczynkach w wieku od 6 do 12 lat. Dostępna jest szeroka gama produktów sygnowanych imieniem głównej bohaterki. Dziewczynki szczególnie cenią serię zeszytów kreatywnych oraz gry, zabawy i konkursy na portalu Lillalou.pl, które wspierają rozwój kreatywny i artystyczny dziecka, pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Lilla Lou to także społeczność dziewczyn skupiona na twórczym rozwoju, w oparciu o materiały i szkołę rysunku. Lilla Lou Travel już w maju będzie w sprzedaży w: salonach Empik, Inmedio, Kolporter, Relay, Ruch, Rossmann, Hebe w całej Polsce oraz na sklep.lillalou.pl

Projektuj i pomagaj. Już dziś wyrusz z Lilla Lou w niezwykłą podróż! 


Akcji patronują: magazyn Bliżej Przedszkola, magazyn Dobra Mama, magazyn GAGA, magazyn WITCH (wydawnictwo EGMONT), Radio Bajka, bimbi.pl, parenting.pl, babyonline.pl, dzieckowwarszawie.pl, sosrodzice.pl, miastodzieci.pl, poradnikmamy.pl, czasdzieci.pl, malituryści.pl, egodziecka.pl, malypodroznik.pl, otokoto.pl oraz blog: Książeczki dla synka i córeczki.

Więcej informacji: www.lillalou.pl


2 komentarze:

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)