1 sierpnia 2012

WYNIKI KONKURSU :)

Dzisiaj czas na ogłoszenie wyników konkursu z Czerwonym Kapturkiem. Pewnie już nie możecie się doczekać, aby dowiedzieć się kto zostanie szczęśliwym posiadaczem tych fajnych książeczek? Tak jak pisałyśmy zwycięzców będzie dwóch. Jedna osoba została wylosowana spośród zgłaszających prawidłową odpowiedź wysłaną mailem, druga spośród osób udostępniających nasz wpis na Facebooku. 

Nie będziemy trzymać Was już dłużej w niepewności. Oto wyniki ;)


Jako 22 przysłała do nas mejla Pani AGATA KONOPKA, adres już mamy więc pozostaje nam tylko serdecznie pogratulować :) 
Z osób udostępniających nasz wpis na Facebooku wylosowana została Pani AGNIESZKA BURLIGA, bardzo prosimy o przesłanie na naszego mejla (ksiazeczki@spoko.pl) adresu pod, który wysłać nagrodę. Tutaj również gorąco gratulujemy :)

Chciałybyśmy wszystkim bardzo podziękować za tak liczny udział w naszej zabawie. Co prawda wiele ze zgłaszających zapomniało wpisać chęć udziału w zabawie pod postem, ale na to oczywiście przymknęłyśmy oko, ponieważ najważniejsza była prawidłowa odpowiedź, a tych było naprawdę sporo :) Zdradzimy Wam jeszcze, że już za moment szykuje się kolejna zabawa z ciekawymi nagrodami na naszym blogu... Mamy nadzieję, że tym razem również chętnie weźmiecie w niej udział :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)