2 kwietnia 2012

Sekrety małej poduszki


KATARZYNA PRUDŁO

wydawnictwo: WAM
ilość stron: 36
format: 21x21 cm
rok wydania: 2012
cena: 19,90 zł


"Sekrety małej poduszki" to śliczna książeczka, która zawiera "osiemnaście usypianek i jedną rozrabiankę" jak głosi napis na okładce :)

I faktycznie w środku znajdziemy 19 pięknych wierszyków, które są wspaniałymi usypiankami :) Nawet mój prawie 4-latek ślicznie przy nich zasypia :)
Wiersze te są naprawdę bardzo ładne, takie dziecięce, delikatne, ciepłe...

Miłe duszki, puchate baranki, mała gwiazdka, piracki statek, sekrety poduszki, srebrne ludki, trzy króliczki... To tylko niektóre rzeczy o których tutaj przeczytamy :)

Autorka - Pani Katarzyna Prudło w tej książce idealnie oddala klimat wieczoru... Nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi, bo nie potrafię tego dokładnie opisać... Wierszyki te są po prostu takie sympatyczne, do czytania wyłącznie wieczorem, do snu...
Idealne i dla maluszków i dla starszaków. Przy słuchaniu ich oczka bez wątpienia, bardzo szybko się zamkną i to nie dlatego, że  są takie nudne, tylko dlatego, że po to właśnie powstały, aby usypiać :)

Poza tym, że wierszyki są wspaniałe, wspomnieć muszę o ślicznych ilustracjach Pani Alicji Rybickiej. Książeczka jest wypełnione nimi po brzegi... Są bardzo kolorowe, dziecięce, a zarazem takie delikatne.

Kolejnym plusem jest dołączona do książki płyta audio z wszystkimi utworami czytanymi przez samą autorkę.
Co prawda u nas płyta nie zrobiła furory, ponieważ Nikuś nie chętnie słucha audiobooków, ale moim zdaniem Pani Katarzyna ma bardzo sympatyczny głos i miło słucha się tej płyty :)

Nie pomyślcie sobie, że przesadzam z tym zachwalaniem :) Książeczka naprawdę jest bardzo ładna i ogromnie mi się podoba :)

Dziękuję wydawnictwu WAM za możliwość jej zrecenzowania :)


1 komentarz:

  1. uwielbiam bajki dla dzieci, akurat tej nie znam, ale to nie oznacza, że nie poznam :D pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)