18 listopada 2011

Pan Brumm obchodzi Boże Narodzenie

 
DANIEL NAPP

wydawnictwo: BONA
ilość stron: 27
format: 21x31 cm
rok wydania: 2011
data premiery: 16-11-2011 
cena: 26,90 zł

Szczerze się uśmiałam czytając tę opowieść. W życiu nie spodziewałabym się, że właśnie tak skończy się historia misia, który chciał w tym roku świętować Boże Narodzenie…
To nasze pierwsze spotkanie z Panem Brumm i jego przyjaciółmi choć seria liczy już kilka pozycji o czym możecie przeczytać w zakładce – serie książek, i z tego co wiem, to jeszcze nie koniec. I bardzo dobrze! Bo choć przeczytałyśmy tylko tę jedną, wiemy, że Pan Brumm na dobre zagości w naszych domach.

Bajeczka jest bardzo króciutka ale naprawdę fajna. Ciekawa, zabawna i zaskakująca. Nie tylko dziecku się spodoba, bo ja także świetnie się przy niej bawiłam.

A wszystko zaczęło się tak niewinnie. Pan Brumm wraz z przyjaciółmi, Kaszalotem i Borsukiem poszli do lasu w poszukiwaniu idealnej choinki. Po dłuższym poszukiwaniu udało im się znaleźć najpiękniejszą z całego lasu. Ale niestety zdobycie jej nie było takie łatwe... Nie będę zdradzać Wam dalszej treści, bo największą przyjemnością będzie przeczytanie tego opowiadania samemu.
Książka ma również twardą oprawę i piękne kolorowe ilustracje. A poza tym  jest pisana naprawdę dużą czcionką. Świetnie nadaje się więc dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z czytaniem. Ciekawa fabuła, wiele zaskakujących wydarzeń. Wszystko to sprawia, że świetnie bawimy się czytając lub słuchając tej książeczki i czujemy niedosyt przygód naszego bohatera.

Baaardzo chciałybyśmy mieć pozostałe części Pana  Brumm, bo jesteśmy pewne, że są równie fantastyczne! Gorąco polecamy!!!


Egzemplarze recenzenckie otrzymałyśmy od wydawnictwa BONA, za co pięknie dziękujemy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)