11 sierpnia 2013

Kotka Pusia / Troskliwe MisieKOLEKCJA FILMOWA

wydawnictwo: Media Serwice Zawada
ilość stron: 6 stron + płyta DVD
format: 22x30 cm
rok wydania: 2013
cena: 14,99 zł / 14,99 zł

Wydawnictwo Media Service Zawada wydało nową serię, która z pewnością szybko przypadnie do gustu naszym maluchom. Bowiem dzięki niej dzieciaczki mogą gromadzić na swojej półeczce płyty z filmami DVD. A na nich? Kilkadziesiąt minut wspaniałej zabawy z bohaterami, których już nasze szkraby miały okazję poznać dzięki kanałowi Mini Mini +.

Pierwsza gazetka jaka w tej serii się ukazała przedstawia nam wesołą Kotkę Pusię. Ten sympatyczny zwierzaczek przezywa szereg ciekawych przygód wymyślonych przez jej mała właścicielkę. Na płycie dołączonej do gazetki znajdziemy aż 8 jej przygód!
1/. Poszukiwacze skarbów,
2/. Serowa góra,
3/. Potwory z kosmosu,
4/. Zagubione klucze,
5/. Żółw ucieka,
6/. Zagubiony balon,
7/. Kot rakieta,
8/. Delfinowe marzenia.
A następny numer z tą sympatyczna kotką już powinien być w kioskach!

A może Wasze dzieci wolą zamiast kociaka grupkę sympatycznych misiaczków? Nic prostszego! Na rynku w drugim numerze tego ciekawego cyklu ukazała się gazetka z płytą, na której znajdziemy trzy odcinki o Troskliwych Misiach. A są to:
1/. Brak współczucie,
2/. Smutno mi bez Ciebie,
3/. Kiedy Misia nie ma w domu.
Te trzy filmiki to aż 70 minut świetnej zabawy! Nasze dzieciaczki były zachwycone i rewelacyjnie się przy nich bawiły. No i kolejna dobra wiadomość... Wszyscy miłośnicy Troskliwych Misiów niech uzbroją się w cierpliwość, bo kolejne odcinki w kieoskach już we wrześniu!

Według mnie to fajna sprawa, choć jak wiemy filmiki te są często powtarzane na kanale Mini Mini + to i tak własna kolekcja bajek z ulubionymi bohaterami na półeczce to coś zupełnie innego. A poza tym w dołączonych gazetkach nasze brzdące znajdą kilka wesołych zabaw. Odnajdywanie właściwego cienia, rozszyfrowywanie hasła, przyporządkowanie do szeregu itp. A nawet w 1 numerze pojawił się ciekawy labirynt. 

Nam ta seria bardzo się podoba. Moja córeczka najbardziej lubi misie, więc ta kolekcja z pewnością będzie nam szybciutko rosła. Ala już nie może doczekać się kolejnego wydania. Zatem polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz