14 lipca 2012

Franklin bawi się z nami


wydawnictwo: Debit
ilość stron: 16
format: 20,5x29 cm
rok wydania: 2012
cena: 7 zł


Jeśli Wasze dziecko lubi książeczki z zadaniami do rozwiązywania to dzisiaj przedstawiam Wam jedną, która z pewnością mu się spodoba :)

Głównymi bohaterami tej pozycji są Franklin oraz jego przyjaciele. W środku znajdziemy kilkanaście przeróżnych zadań do rozwiązywania. Między innymi jest w niej labirynt w którym należy pomóc Franklinowi odnaleźć drogę do domu. Są szlaczki, które trzeba narysować, a dokładniej poprowadzić kredkę po przerywanej linii. jest kilka czytanek z obrazkami, dzięki temu dziecko może bez problemu "czytać" razem z nami :) Jest kolorowanka, nauka liczenia, nauka stron (prawa, lewa) i jeszcze kilka innych ciekawych ćwiczeń...

 Według mojego dziecka największą atrakcją są oczywiście naklejki. Nikodem to mój mały naklejkowy maniak :)

U nas książeczka ta od początku zrobiła u nas furrorę :) Mały uwielbia rozwiązywanie zadań, naklejki oraz Franklina. Kiedy połączono to wszystko powstało coś naprawdę ciekawego, coś co Nikuś pokochał od razu :) Zadania już dawno zostały rozwiązane, całe szczęście, że udało mi się wcześniej zeskanować kilka stron, aby Wam je pokazać :) 

Mam tylko jedno małe "ale"... Ta książeczka jest dla nas zdecydowanie za cienka ;) Chcielibyśmy jeszcze więcej takich fajnych i ciekawych zadań...

Książeczek z Franklinem jest naprawdę bardzo wiele. Nikodem ma w swojej biblioteczce już kilka pozycji. Oboje bardzo lubimy tego sympatycznego żółwika dlatego jak najbardziej polecamy, nie tylko te zadania, ale również różne opowiadania z Franklinem w roli głównej :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)