3 września 2012

MAPA ZOSTAŁA ODNALEZIONA :)

Skarb ocalony! 

Jak widać piraci, choć nie mają dobrej opinii to na brak przyjaciół narzekać nie mogą. Znalazło się wielu śmiałków, którzy wędrując po morzu literatury dziecięcej i młodzieżowej pokonywali wszelkie trudności by wesprzeć naszego Rabarbara i ulżyć mu w jego nieszczęściu. Droga w poszukiwaniu poszczególnych kawałków mapy była długa i pełna niebezpieczeństw, ale nie jeden śmiałek nie oglądając się za siebie ruszył ku nowej przygodzie w nadziei że to właśnie do niego los się uśmiechnie. Krwiożercze rekiny czyhały na każdym kroku a syreny wabiły swym cudnym głosem. Mimo to, mapa została odnaleziona a nasz zaprzyjaźniony Pirat Rabarbar znów może spać spokojnie... Oczywiście owe bohaterskie czyny nie zostaną zapomniane.

Rabarabar nie przewidział jednak, że tak wielu nagród będzie potrzebował by odwdzięczyć się Wam drodzy Kamraci za tę ciężka pracę. Postanowił jednak, że czworo z Was otrzyma zasłużona nagrodę. Do kogo jednak uśmiechnie się szczęście? I jak wyłonić zwycięzców? Oj... to naprawdę trudna decyzja. Rabarbar próbował wielu różnych rozwiązań. Radził się wszystkowiedzącej ośmiornicy, zastosował słynną wśród piratów metodę losowania za pomocą meduzy... ale nic nie sprawdziło się tak dobrze jak słynna piracka loteria! 

I oto czworo szczęśliwców, którzy już wkrótce wyruszą wraz z Piratem Rabarbarem w niezwykłą podróż ku przygodzie:

- KAMILA (kahlann@o2.pl)
- MONIKA (m.sowinska@gmail.com)
- ALICJA (alicja.mw.net@gmail.com)
- SYLWIA (kwiatynatury@op.pl)

Nagrodą będzie 3x książka "Burzliwe dzieje Pirata Rabarbara" oraz 1x audiobook o tym samym tytule. Decyzję o tym kto co otrzyma pozostawiamy wydawnictwu BIS :)

Ale nie myślcie sobie, że Rabarbar zapomniał o innych śmiałkach biorących udział w tej niebezpiecznej wyprawie. Oj nie, nasz pirat nie zapomina o swoich przyjaciołach :) Już niedługo każdy dzielny poszukiwać mapy otrzyma na swojego emaila dyplom. Jednak musicie cierpliwie poczekać, bo produkcja takiej ilości może potrwać odrobinę czasu :)

PIRAT RABARBAR SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC I ZAPRASZA DO KOLEJNYCH CIEKAWYCH ZABAW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KSIĄŻECZKI SYNKA I CÓRECZKI :)
5 komentarzy:

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)