11 lipca 2012

SuperQuiz ZWIERZĘTA


JUSTYNA KOLASIŃSKA

wydawnictwo: Edgard
ilość stron: 112
format: 8x14,5 cm
rok wydania: 2012
cena: 19,99 zł


Dopiero co pisałam o PIŁCE NOŻNEJ teraz chciałabym opowiedzieć Wam o czymś co moje dziecko uwielbia jeszcze bardziej. Oczywiście są to zwierzęta :)

Jest to kolejny SuperQuiz w środku którego znajdziemy ponad 150 zagadek, które posłużą dziecku nie tylko do nauki, ale również do zabawy. Opisy bardzo wielu niezwykle interesujących zwierząt, bardzo wiele ciekawostek o nich, ich życiu, otoczeniu. Na odwrocie każdej kartki z opisem znajdziemy po trzy pytania. Należy wybrać prawidłową odpowiedź, odpowiedź która nie pasuje, hasła które dotyczą danego zwierzęcia lub też dokończyć zdanie...

Różnorodność zwierzaków w tym quizie jest niesamowita. Ssaki, gady, płazy, ryby, ptaki... Wszystkich ich tutaj pod dostatkiem :)

W tej części nie znalazłam żadnych nieprawidłowości, wszystkie opisy, pytania i odpowiedzi znajdują się na właściwym miejscu :)

Nikodem uwielbia zwierzęta i wszystkie książki z nimi związane. Dlatego kiedy otrzymał do swoich rączek ten quiz ogromnie się ucieszył. Już teraz siadamy wspólnie, czytamy teksty o różnych zwierzakach po czym odpowiadamy na pytania ich dotyczące. Radości i śmiechu mamy przy tym po pachy :)

Jest to świetna pozycja dla miłośników zwierząt. Dzięki niej dzieciaki dowiedzą się o wielu ciekawostkach i rekordach dotyczących zwierzaków. Zapewne sporo zapamiętają co oczywiście przydać może się w późniejszym czasie, na przykład w szkole :) Oprócz pytań i odpowiedzi znajdziemy w niej również mnóstwo bardzo ładnych zdjęć i zabawnych rysunków...
 
Ten quiz jest naprawdę bardzo interesujący i wciągający. Powinien spodobać się zarówno mniejszym dzieciaczkom, jak i starszakom, czy też młodzieży. Zapewne również nie jeden dorosły z przyjemnością sprawdzi swoją wiedzę na temat zwierząt :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)