13 lutego 2012

Pan Brumm jedzie pociągiem


DANIEL NAPP

wydawnictwo: Bona
ilość stron: 24
format: 23x30 cm
rok wydania: 2012
data premiery: 01 luty 2012
cena: 24,90 złJuż nie mogłyśmy się doczekać, kiedy na rynku pojawi się kolejna część przygód Pana Brumm. Ten niesforny niedźwiadek wraz z przyjaciółmi zawsze musi coś zmalować, choć tak naprawdę jego zachowanie nigdy nie było celowe.


Tym razem Miś marzył o tym, by zostać maszynistą pociągu. Postanowił więc pobawić się w starej opuszczonej i dawno zapomnianej kolejce. Nie przypuszczał jednak, że sprzet nadal jest sprawny i taka zabawa może nie przynieść niczego dobrego. Kolejka podczas zabawy ruszyła z miejsca. Ale co było dalej musicie przeczytać sami.

Ta historia podobnie jak poprzednia bardzo przypadła do gustu naszym maluchom. Alicja od dawna nie mogoła się doczekać tej książki, więc gdy ją dostała radości i pisków było wiele. A gdy ją otworzyła i już na pierwszej stronie zobaczyła ogromny labirynt, po prostu zaniemówiła. Potem długo przeglądała książeczkę i czytałyśmy ją kilka razy pod rząd. Nikuś również zachwycony Panem Brumm w skupieniu studiował ilustracje w książce i śmiał się, gdy ciuchcia gnała po torach i... podobało mu się zakończenie całej przygody. Śmiał się w głos, gdy zobaczył, co też zmalował tym razem Pan Brumm.


Bo tego misia po prostu nie da się nie lubić. Opowiadania w książce są krótkie , ciekawe i bardzo zabawne. Nasze dzieciaczki mogłyby ich słuchać godzinami. A do tego fantastyczne ilustracje rewelacyjnie uzupełniają tekst.

Te książeczki są super. W sam raz dla naszych maluchów i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną część przygód Pana Brumm i jego przyjaciół.


2 komentarze:

  1. Trafilismy ostatnio na książeczkę "Pan Brumm tego nie rozumie" Przyznaję, jestem pod wrażeniem i w najbliższym czasie zamierzamy kolejne części wypozyczyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiamy tego miśka. Moja recenzja tu http://maniamamowania.pl/milosc-do-pociagow-i-pan-brumm/

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)