18 lutego 2012

Krówka Łatka zaprasza


ADAM MARCINIUK

wydawnictwo: Wilga
ilość stron: 10
format: 25x25 cm
rok wydania: 2008
cena: 14,60 złDziś przedstawię Wam coś co na pewno bardzo ucieszy też mniejsze dzieciaczki. Jest to książeczka z otwieranymi okienkami. Dziesięć sztywnych tekturowych stron, niewiele tekstu, wiele kolorowych, bardzo zabawnych zwierzątek i do tego okienka niespodzianki :) Każde dziecko z pewnością będzie zachwycone :)

Jest to książeczka z serii "PRZYJACIELE Z ZAGRODY". Poznamy w niej bardzo sympatyczne wiejskie zwierzątka, które z ogromną przyjemnością przedstawiają się wszystkim dzieciom :)
Piesek Azor, kotek Mruczek, koniki, kurczaczki, świnki, krówka Łatka i wiele wiele innych :) Wszystkie je poznamy dzięki tej ślicznej książce :) Tak jak wspominałam na początku, jest ona niezwykle kolorowa, ilustracje są humorystyczne, tak samo zresztą jak treść :)

Mój Nikuś jest zachwycony tą książeczką. Kiedy czytam mu ją odpowiednio zmieniając głos i naśladując wszystkie zwierzątka, po prostu turla się ze śmiechu :) Otwierane okienka oczywiście są dodatkowym atutem. Niewiele, a nawet bardzo niewiele mamy w domu książek tego rodzaju, ale koniecznie będzie trzeba to zmienić, bo Mały je uwielbia :)

Podsumowując, książkę tę polecam i dla maluszków i dla starszaków. Na pewno wszystkim dzieciom kochającym zwierzęta bardzo się spodoba :)


Egzemplarz recenzencki otrzymałam od wydawnictwa WILGA, za co pięknie dziękuję :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)