6 grudnia 2015

Mikołajki z Mikołajkiem?

Dziś trochę nie na temat. Bo zamiast recenzji zobaczycie coś innego, choć wciąż związanego z książkami. A raczej z jedną książką. Bo kto od zawsze kocha czytać tak jak my to z pewnością zna takiego oto wesołego chłopczyka o imieniu Mikołajek. Nie, nie znajdziecie niestety żadnej recenzji jego opowiadań na naszym blogu. Naprawdę nie wiem jak to się stało, bo miałam okazję czytać kilka jego historii. Ale najwyraźniej nie było okazji o nim wspomnieć :/ Ten nasz napięty grafik... Nie da się niestety napisać o wszystkim tym co by się chciało. I tak zasypujemy Was tymi recenzjami. Częściej już się nie da ich publikować ;) 


Ale wracając do tematu. Dziś nie chce polecać Wam książki (którą nawiasem mówić nie trzeba reklamować ;) lecz o czymś co z cała pewnością zachwyci wszystkich małych fanów tego uroczego bohatera. Bowiem w sieci sklepów empik możemy znaleźć cała masę przeróżnych fanatycznych gadżetów z jego wizerunkiem! Kubeczki, szklaneczki, kalendarze, zegarki, zeszyty, notesy, ściereczki, ręczniczki, rękawice kuchenne, podstawki pod kubeczki i wiele wiele więcej! Naprawdę jest tego cała masa. Aż trudno wybrać co najbardziej ucieszyłoby naszego brzdąca. Najchętniej chciałoby się mieć je wszystkie! Ale nie zawsze się tak da. 
No cóż, nie przedłużając pokażę Wam jakie cudeńka trafiły w małe rączki mojej Alicji - jednej z wiernych fanek Mikołajka ;) I jak Wam się podoba? Jeśli macie w domu jakiegoś małego wielbiciela małego Mikołajka, lub sami kochacie książki z jego udziałem - gnajcie do najbliższego salonu
Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)