25 października 2012

Czas na WYNIKI :)

 Na początek napiszemy, że bardzo nam miło, że zechcieliście razem z nami uczcić ten ważny dla nas dzień i bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, które dziś przeczytałyśmy. Tyle komplementów i pochwał... Oj rozpieszczacie nas :)

Wszystkie komentarze pod poprzednimi postami sprawiły, że ciepluchno zrobiło nam się na serduszkach i ze zdwojoną energią zamierzamy działać przez kolejny rok, a może i dłużej :)
A czytając przemiły post na blogu LeMaMa (znajdziecie go TUTAJ), aż łezka nam się w oku zakręciła... Bardzo miła niespodzianka...

Naprawdę nie potrafimy wyrazić tego jak bardzo cieszymy się, że podoba Wam się to co robimy i dołożymy wszelkich starań, abyście nadal z przyjemnością do nas zaglądali. Będzie nam bardzo miło.


A teraz na zakończenie naszego urodzinowego party,
losowanie na które zapewne z niecierpliwością czekacie:

TADAM
Zwyciężczynią zostaje 62 osoba, która się zgłosiła czyli:


Serdecznie gratulujemy i jak zwykle prosimy o podanie danych potrzebnych do wysyłki, pod nasz  adres: ksiazeczki@spoko.pl

Chciałybyśmy bardzo pięknie podziękować za tak liczny udział, a wszystkich, dla których tym razem los nie był łaskawy zapraszamy, by śledzili nasz blog regularnie. Z pewnością konkursów u nas nie zabraknie :)12 komentarzy:

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)