15 października 2015

MINIONKI. W drodze na Targi Zła


Książeczka z naklejkami

wydawnictwo: Jaguar
ilość stron: 14 + 4 z naklejkami
format: 21,5x27 cm
rok wydania: 2015
cena: 14,90 zł

Kolejna Minionkowa pozycja na naszej stronie, ale co poradzić, Nikodem uwielbia te żółte stworki, oszalał na ich punkcie i książki z nimi związane są u nas ostatnio numerem jeden! Wiem, że z pewnością za jakiś czas szał minie, zawsze mija, sporo już takich szałów mieliśmy ;) Jestem pewna, że u Was jest podobnie, prawda? Wasze dzieciaki też mają Minionkową fazę? Jeśli tak to dzisiaj kolejna książeczka, która bez wątpienia przypadnie im do gustu :)

Tym razem nie są to żadne opowiadania, dzisiaj dla odmiany mam dla Was kilka minionkowych zadań z naklejkami. Wyruszymy z Kevinem, Stuartem oraz Bobem na Targi Zła. Jesteście gotowi na podróż? No to ruszajmy :)

Wewnątrz tej książki znajdziemy kilka zadań, jednak ie s to takie typowe zadania do rozwiązywania, gdzie dziecko musi pogłówkować, coś napisać, coś policzyć, czy poszukać. Tutaj wystarczą tylko i wyłącznie naklejki, które są oczywiście dołączone do książki. Mamy na przykład naklejki z Minionkami w kilku przebraniach, dziecko ma za zadanie przykleić trzy, które najbardziej mu się podobają. Nikodem wybrał strój pirata, Drakuli i króla ;) Albo z kilku naklejek pokazujących Minionki w podróży dziecko musi nakleić w odpowiednie miejsce trzy, którymi samo najchętniej by transportowało. Nikodem wybrał dinozaura, skuter i psa ;)

Kolejnym zadaniem jest gra w kółko i krzyżyk tyle, że za pomocą naklejek. Jest też miejsce, aby poprzyklejać różnych złoczyńców, których Minionki spotkają na Targach Zła. Dziecko może także stworzyć wizytówkę Kevina, Stuarta i Boba, na koniec może zaprojektować za pomocą naklejek pocztówkę, którą nasza ulubiona trójka Minionków prześle do reszty swoich minionkowych przyjaciół :)


Powiem Wam, że ta książeczka jest cieniutka, o wiele za cienka jak dla mojego synka. Zapełniona została w parę minut, ale pocieszające jest to, że nie wykorzystujemy w niej wszystkich naklejek i reszta zostaje do użytku własnego więc Nikodem porobił z nich obrazki, poprzyklejał sobie na skrzynkę z zabawkami, a nawet na bluzkę i zabawa trwa dalej nawet po zapełnieniu całej zawartości książki ;) Powstała ona na podstawie filmu więc wszystko co znajdziemy wewnątrz to urywki, sceny z bajki. No co ja Wam tu mogę dużo pisać, jest ona wesoła i kolorowa i tak jak wspominałam żal trochę, że tak szybko się skończyła. Moje dziecko uwielbia zarówno Minionki jak i naklejki więc czujemy niedosyt ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)