11 sierpnia 2013

Magazyn MiniMini +


Z MALUCHA ZROBI ZUCHA

wydawnictwo: Media Service Zawada
ilość stron: 24
format: 27x21 cm
rok wydania: 2013
cena: 8,99 zł

Bez wątpienia wszyscy, którzy mają dziecko znają doskonale program MiniMini :) My oczywiście wyjątkiem nie jesteśmy i również zdarza nam się już od dawna oglądać bajeczki na tym właśnie programie. 

Ostatnio w nasze ręce po raz pierwszy trafiła gazetka, a właściwie magazyn MiniMini z dodatkiem jakim jest płyta DVD z przygodami Marty :) Jeżeli chodzi o magazyn to są to 24 strony, na których znajdziemy zadania, zagadki, kolorowanki, opowiadania. Wszystkiego po trochu. My posiadamy numer szósty czyli lipcowy, a w nim przeczytamy ciekawe opowiadania o konikach morskich, rozwiążemy kilka zadań między innymi odnajdywanie różnic, liczenie różnych przedmiotów na obrazu, odszukiwanie schowanych misiów, liczenie rybek, przejście labiryntu. Wszystko ciekawe, zachęcające do myślenia, zabawne i co najważniejsze z ulubionymi bohaterami z bajek :)

W tym numerze dodatkiem była płyta z bajką "Marta mówi". A na niej aż 70 minut oglądania czyli aż 6 różnych odcinków. Kilka z nich znaliśmy już z programu w tv, ale powiem szczerze, że dwa były dla nas nowością więc tym chętniej oboje z Nikodemem je oglądnęliśmy.

No co ja mogę jeszcze dodać. Nie będę Wam mówiła jak to Nikodem wpadł w zachwyt itp ponieważ wcale tak nie było. Dziecko moje ma "już" pięć lat i w jego mniemaniu na niektóre bajeczki jest już za duży. Co prawda mówiącą Martę lubi więc z chęcią oglądnął. Zadania również rozwiązywać lubi więc z przyjemnością rozwiązał. A MiniMini owszem ogląda, ale teraz na horyzoncie są już również inne programy. Najchętniej zająłby się oglądaniem takich bajek gdzie przemoc aż wychodzi bokiem, ciągnie go do tego, a mnie aż skręca więc staram się jak mogę, aby nie oglądał takich programów. Jednak jak na chłopaka przystało lubi on chłopięce tematy, rycerzy, piratów, wojowników... Z pewnością nie da się tego ominąć całkowicie. Ale nie o tym w końcu pisać miałam...

Na koniec powiem Wam jeszcze, że w następnym wydaniu magazynu MiniMini + znowu znajdzie się ciekawy dodatek. Tym razem będzie to płyta z 13 przebojami od rybki MiniMini plus jakaś niespodzianka. Jeżeli Wasze dziecko lubi bajeczki z tego programu to na pewno ucieszy się z takij gazetki :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)