30 maja 2013

Scooby-Doo! Wydanie specjalne


2 PREZENTY: FILM + KOMIKS

wydawnictwo: Media Service Zawada
zawartość: gazetka + film + komiks
rok wydania: 2013
cena: 19,99 zł

Macie już dosyć Scooby-Doo? My ani odrobinę, wręcz przeciwnie, po takiej porcji różnych zadań i opowiadań z ulubionymi bohaterami Nikodema mamy ochotę na więcej. I oto jest, kolejna porcja Scooby-Doo oraz Tajemniczej Spółki tym razem taki ciekawy zestawik...

Były już zadania, był już komiks, a jakby tak teraz połączyć to wszystko i dodać do tego jeszcze bajkę na DVD??? Daje nam to naprawdę fajne "wydanie specjalne", które dostępne jest w kioskach od 15 kwietnia 2013. Jest to cieniutki bo tylko 6-stronicowy magazyn, a do niego dołączone są dwa prezenty. Są nimi pyta DVD oraz superkomiks. W gazetce znajdziemy krótkie opowiadanie o "Tajemnicy Wiki-Tiki" i kilka zadań do rozwiązania. Na płycie natomiast znajduje się pełnometrażowy, 75-minutowy film pt: "Aloha Scooby-Doo!". Komiks nosi tytuł "Piracki skarb" jednak w środku znajdziemy aż 17 różnych przygód piątki detektywów. Poczytamy między innymi o zaginionym skarbie piratów, o potworach z tęczowego parku wodnego, o potwornej mieszance, o toksycznym trollu i o wielu innych potworzastych i strasznych przygodach Tajemniczej Spółki.

Nikodem jak zwykle widząc coś dotyczącego Scooby-Doo był wniebowzięty :) Komiks jak to komiks, z wielką ochotą go oglądnął, ale nie zrobił on na nim tak wielkiego wrażenia, ponieważ Mały nie potrafi jeszcze czytać, a niewiele by z niego zrozumiał gdybym to ja mu go czytała. Natomiast płyta z bajką zrobiła u nas furorę. Tego odcinka jeszcze nigdy nie oglądaliśmy i zarówno ja jak i synek w wielkim skupieniu zasiedliśmy przez telewizorem :)  

Ten magazyn to dwumiesięcznik. Wydanie które prezentuje Wam teraz jest dopiero drugim numerem. 14 czerwca na rynku ukaże się kolejny numer, w którym znajdziemy podobnie jak tutaj: gazetkę, płytę DVD z bajką oraz niespodziankę. Powiem szczerze, że poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem kupowania tego magazynu. Co prawda gazetka jest dosyć cieniutka, ale płyta i dodatkowa niespodzianka wydają się bardzo kuszące :) Jeżeli więc Wasze pociechy również są fanami Scooby-Doo oraz jego przyjaciół to również polecam zastanowić się nad takim magazynem. Jestem pewna, że dzieciaki byłyby zachwycone :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)