30 stycznia 2013

Gazetomania

Wciąż polecamy Wam kolejne książeczki. 
Nasza lista tytułów stale rośnie i póki co nie wygląda na to by miało się to zmienić.
Jak się okazuje literatura, zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych jest niezwykle różnorodna i fascynująca. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dziś jednak chciałybyśmy napisać o czymś zupełnie innym.
A mianowicie o kuzynce książki, czyli gazecie.
 Ale, ale... nie chodzi nam o zwykłe czasopismo jakich na naszym rynku znaleźć możemy całe mnóstwo.
Nie zamierzamy polecać Wam kolorowych "plociuchów" ani żadnych innych gazet, które możecie nabyć w każdym kiosku czy supermarkecie.

Dziś napiszemy Wam o portalu, który naprawdę bardzo miło nas zaskoczył!


Z takim pomysłem spotkałyśmy się po raz pierwszy w życiu, bowiem GAZETOMANIA to miejsce, w którym możemy stworzyć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju prezent dla kogoś bliskiego. Wystarczy tylko 5 minut. Nie musimy się rejestrować, ani logować. 5 minut i na pierwszej stronie w gazecie ukaże się zdjęcie oraz artykuł stworzony specjalnie dla nas.

Oczywiście nie mogłyśmy się powstrzymać i koniecznie musiałyśmy sprawdzić jak to działa.
I tak powstał Dziennik Lokalny z artykułem dotyczącym nas i naszego bloga :)


Po odwiedzeniu strony www.gazetomania.pl wystarczy kliknąć na start i zaczynamy tworzyć prezent. To od nas zależy jakie zdjęcie ukaże się na stronie głównej, jaki tekst będzie mu towarzyszył, a także jaką gazetę zaszczyci obecność osoba przez nas obdarowywana (do wyboru 11 rożnych tytułów).

Taki prezent można podarować z różnych okazji. Zarówno tych bardzo ważnych jak np. 40 urodziny, rocznica ślubu, narodziny dziecka, czy zdany egzamin maturalny, jak i bardziej błahych od niespodzianki na walentynki czy wieczór panieński/kawalerski poprzez podarunek na dzień matki czy ojca aż po zwykły żart dla kolegi z pracy czy cieszącego się uznaniem szefa. Jeśli ktoś obawia się, że może mieć trudności ze zredagowaniem odpowiedniego tekstu może wybrać sobie gotowy spośród tych, które oferuje portal. A jest ich aż 70!
Oczywiście możemy także wymyślić własny tekst, który za pomocą jednego przycisku możemy wkleić z WORD, bądź też wpisać bezpośrednio do portalu. Na pewno dzięki temu nasz prezent będzie jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy...

Musimy przyznać, że choć pomysł bardzo nas zainteresował, nie spodziewałyśmy się nawet, że efekt będzie tak zadowalający. Wcześniej myślałyśmy, że gazeta, jak gazeta. Nic szczególnego. Ale po otwarciu przesyłki uśmiech sam cisnął nam się na usta. Widok takiej gazety w internecie wywołuje zupełnie inne emocje niż w momencie, gdy możemy sami jej dotknąć i przeczytać... To dziwne, bo przecież my pozbawione byłyśmy tego elementu zaskoczenia. Same zamówiłyśmy tę gazetę, oraz czytałyśmy już wcześniej tekst, który miał się w niej ukazać. A i tak gdy przesyłka już dotarła zrobiło nam się bardzo miło. Wyobrażamy sobie zatem jak na taki prezent reagują ci, dla których jest to całkowita niespodzianka!

Musimy jeszcze koniecznie dodać, że GAZETOMANIA zaskoczyła nas nie tylko pomysłem, oraz jakością produktu, do którego nawiasem mówiąc nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Poza tymi atutami, portal cechuje prawdziwy profesjonalizm. Oprócz tego, że przesyłka, którą otrzymałyśmy była zapakowana z ogromną dbałością o każdy szczegół, że nie ma mowy, by jej zawartość została w jakikolwiek sposób uszkodzona to także dotarła ona w błyskawicznym tempie! Zamówienie złożyłyśmy w nocy z niedzieli na poniedziałek, a wczoraj (we wtorek) o godzinie 10:00 już kurier z paczką pukał do naszych drzwi!!!


 Zatem zakupy na stronie GAZETOMANIA to czyta przyjemność. A efekt - niesamowity!

Zazwyczaj jednak, szukając oryginalnego podarunku dla bliskich najmniej przyjemne są  koszty.
Ale nie tym razem! 
Trzeba przyznać, że jest to naprawdę wyjątkowy prezent i z pewnością sprawia wiele radości obdarowanemu - więc w tym przypadku cena absolutnie nie jest wygórowana.
Koszt jednej gazetki to 59,90 zł
Każda dodatkowa gazetka w zamówieniu to kolejne 26zł.
A jeśli bardzo nam zależy, by efekt był jeszcze ciekawszy, możemy także skorzystać z pakietu prezentowego w cenie 105zł, w którym znajdziemy gazetę do zabawy oraz drugą, na pamiątkę - oprawioną w piękną ramę.
Ale szczegóły poznacie >>TUTAJ<<

Nam pomysł z GAZETOMANIĄ szalenie się podoba.
To bardzo oryginalny, ciekawy i przede wszystkim wyjątkowy prezent. A jeszcze, gdy artykuł zredagowany jest osobiście przez osobę obdarowującą! Rewelacja!
Spróbujcie, a na pewno nie będziecie mieli dość i jeszcze nie raz wrócicie do GAZETOMANII :)

Gorąco polecamy!

2 komentarze:

  1. O, fajny pomysł z tą stronką, muszę zajrzeć:)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale super pomysł, muszę koniecznie tam zajrzeć.

    OdpowiedzUsuń

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)