5 lutego 2012

Dobrze mieć kolegów


AGNIESZKA FRĄCZEK

wydawnictwo: Wydawnictwa Debit
ilość stron: 12
format: 22,5x27,5 cm
rok wydania: 2011
cena: 24,10 zł


Ostatnio pisałam Wam o ślicznej książeczce z ruchomymi obrazkami  >>TU<<. Jeśli ta lektura spodobała się Wam i Waszym smykom to koniecznie sięgniecie po kolejną!

Tym razem bohaterem jest mały piesek i jego przyjaciele - wiejskie zwierzęta. I tu po raz kolejny muszę pochwalić talent pisarski Agnieszki Frączek, gdyż wierszyk zawarty w książce jest naprawdę super. Prosty, wesoły, zrozumiały, ciekawy. Idealny do książeczki dla maluchów.

Ta rozkładanka jest równie barwna jak , ta którą polecałam, poprzednio. Przepiękne, trójwymiarowe ilustracje przyciągają małego czytelnika, że aż trudno oderwać go od lektury. Moje dziecko pokochało świnki taplające się w błotku. Co chwilkę otwiera książeczkę właśnie na tej stronie, a poruszając delikatnie jedną z kartek widzimy jak jeden z prosiaczków wesoło tarza się w kąpieli błotnej.

Książeczka więc żyje. Niektóre z ilustracji tylko odstają inne poruszają się wraz z poruszaniem kartki. To ogromna zaleta tej książeczki i atrakcja dla malucha.

Zatem gorąco polecam tę lekturę wszystkim mamom i ich pociechom. Ciekawa treść, ulubieni bohaterowie małych dzieci i wesołe, kolorowe, ruszające się ilustracje. Czego chcieć więcej!

Książeczkę otrzymałam od WYDAWNICTWA DEBIT, dziękuję :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)