28 lutego 2012

Auta 2


wydawnictwo: AMEET
ilość stron: 50
format: 22,5x22,5 cm
rok wydania: 2011
cena: 18,60 zł


Kolejna książka z serii "CZYTAJ I SŁUCHAJ".

Tym razem przedstawiam Wam bajkę - Auta 2. Jestem pewna, że każdy doskonale wie co to za bajka :) Po prostu bajek Disneya nie można nie znać :)

Ta część "aut" jest bardzo kryminalna. Zygzak wyjeżdża z Chłodnicy Górskiej, aby wziąć udział w serii wyścigów. Wraz z nim zabiera się jego najlepszy przyjaciel - Złomek. Niestety wplątuje się on w wielką aferę szpiegowską... Zostaje wzięty za tajnego agenta, ale jest już zbyt późno aby się wycofać. Jeśli nie sprosta zadaniu Zygzak może mieć poważne kłopoty. Holownik jednak nie dopuści do tego, aby jego przyjacielowi stała się krzywda. Udaje mu się rozwiązać tę tajemniczą sprawę kryminalną :)

Nikodem jest wielkim fanem bajki "Auta". Druga część też jest przez niego bardzo lubiana, jednak nic nie dorówna pierwszej :) Mimo to Mały słucha tej książki z zainteresowaniem. Jednak myślę, że nie do końca rozumie o co w tym wszystkim chodzi... Uważam, że jest jeszcze za mały aby zrozumieć taką sensacyjną książkę/bajkę :)

Jeśli chodzi o samą książkę, to bardzo mi się podoba :) Tak jak wszystkie inne pozycje z tej serii jest ona warta uwagi. I nie tylko ze względu na ładne ilustracje i ciekawy tekst. Jej ogromnym plusem jest płyta z audiobookiem :) Wspaniałe oryginalne dialogi oraz świetne efekty dźwiękowe sprawiają, że moje dziecko zaczęło z przyjemnością słuchać tych "bajek bez obrazków". Są rewelacyjne :) Tak szczerze powiedziawszy, nie da się tego dokładnie opisać, trzeba ich posłuchać :) Na prawdę gorąco polecam :)

Dziękuję pięknie wydawnictwu AMEET za możliwość zrecenzowania tej książki :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)