10 kwietnia 2012

Smoki


GRY - ZABAWY - WYCINANKI - UKŁADANKI

wydawnictwo: Wilga
ilość stron: 24
format: 26x21 cm
rok wydania: 2009
cena: 10,99 zł


Dziś przedstawiam Wam książeczkę z zadaniami, w której tematem przewodnim są oczywiście smoki. Oprócz labiryntu i łączenia kropek, znajdziemy wiele innych zadań, przykładów na zrobienie smoczych dekoracji czy zabawek - smoczego kapelusza, kukiełek na palce czy witrażyka ze smokiem do powieszenia na okno. Poza tym w środku znajduje się również gra planszowa, maska smoka oraz 30 smoczych naklejek :)

Jak na chłopaka przystało, smoki to coś co mój synek uwielbia :)
W połączeniu z fajnymi zadaniami, grą i naklejkami, dało to nam wielki napad radości gdy tylko otrzymał tą książeczkę :)

Bardzo podobają nam się zawarte w niej pomysły na rożne ozdoby. Smocze zawieszki, pojemnik na kredki czy długopisy, kukiełki na palce, serowy smok i kilka innych bardzo fajnych... Z pewnością wykorzystamy ;)

Ilustracje w środku są zabawne i bardzo kolorowe. od pierwszego wejrzenia spodobała mi się ta okładka, wiedziałam, ze w środku znajdziemy coś ciekawego.

U nas książeczka została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Nikodem z przyjemnością rozwiązuje zadania. Aż szkoda, że tak szybko się kończą :)

Dziękuję wydawnictwu WILGA za możliwość zrecenzowania tej pozycji :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)