14 lutego 2012

Wiosna niedźwiadka i innych wierszy gromadka


URSZULA KOZŁOWSKA

wydawnictwo: Dreams
ilość stron: 46
format: 19,5x24 cm
rok wydania: 2011
cena: 12,99 zł


Cienka, bardzo wesoła, kolorowa książeczka z miękka okładką, zawierająca cztery wierszowane opowiastki o kilku leśnych zwierzątkach.


"Wiosna niedźwiadka", "Nowa dyscyplina sportowa", "Szkoła w lesie", "O maku i ślimaku"

Co rozbudzi śpiącego misia? Może kabaret? Może zawody? A może jednak coś zupełnie innego :) ? Czy wiecie w jakiej dyscyplinie sportowej podczas olimpiady wystąpić może ślimak? My już wiemy, ale nie zdradzimy :)

A może chcecie się dowiedzieć kto zakłada szkołę w lesie i co z tego wszystkiego wyniknie? Pozostaje jeszcze jedna sprawa... Czy Pan ślimak przyniesie swojej żonie wreszcie ten długo wyczekiwany mak, aby mogła upiec makowiec? Tego wszystkiego dowiecie się z tej ślicznej książeczki :)

U nas została ona przyjęta bardzo optymistycznie. Nikuś od razu dokładnie ją oglądnął, po czym zażyczył sobie, abym mu ją przeczytała. Wierszowane opowiadania przypadły nam do gustu :) Fajnie się czyta, tekst jest dość spory co na pewno okaże się przydatne dla dzieci uczących się samodzielnego czytania. Ilustracje są bardzo ładne, kolorowe, aż chce się przeglądać tą książeczkę :)


Za możliwość jej zrecenzowania serdecznie dziękuję wydawnictwu DREAMS :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)