17 lutego 2012

Przygody Alicji, Przygody Nikodema


WALERIA HEXEL


wydawnictwo: Książkowe prezenty
ilość stron: 40
format: 22x22 cm
rok wydania: 2012
cena: 129 zł


Dziś przedstawiamy Wam bardzo nietypową książkę. Bo to lektura, której nie znajdziecie w żadnej księgarni ani bibliotece. Nie ma jej także nikt inny! Żeby taką książkę zdobyć należy wejść na stronę http://www.ksiazkoweprezenty.com/zamow-ksiazke-przygody-dla-dzieci-w-wieku-4-8-lat.html i wykonać po kolei wszystkie polecenia.

A to dlatego, że jest to książka personalizowana. Czyli taka, która jest stworzona specjalnie dla nas. To my decydujesz dla kogo ma być przeznaczona i kto ma być jej głównym bohaterem. My decydujemy o tym, jakie zdjęcie pojawi się na okładce i wewnątrz książki. Zatem jest  to lektura bardzo wyjątkowa i przeznaczona dla kogoś szczególnego.

My wybraliśmy książkę o przygodach dla maluchów w wieku 4-8 lat. Przygody Alicji i Przygody Nikodema to nic innego jak opowiadania z naszymi maluchami w roli głównej. Już na okładce widnieje zdjęcia naszego dziecka a wewnątrz na pierwszej stronie kolejne. Wydawnictwo umożliwia także zamieszczenie specjalnej dedykacji dla malucha. To my decydujemy jak ma ona brzmieć. A potem pozostaje nam już tylko czytanie.

Opowiadań jest 17 i każde z nich jest odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki informacjom, które podajemy podczas składania zmówienia w książce wymienione są prawdziwe imiona rodziny i przyjaciół naszego dziecka czyli bohatera książki.

Również ilustracje są dopasowane są do tego, kto wkrótce stanie się jej właścicielem. Na tych, które trafią do dziewczynki są obrazki z małą dziewczynką, a na tych dla chłopców - chłopiec. 


Poza tym opowiadania zawarte w książce są bardzo fajne. Na początku jest historia o tym skąd wziął się nasz maluch na świecie, potem o tym jak to się stało, że ma na imię tak a nie inaczej. A kolejne opowiadania to przygody naszego dziecka. Alicji najbardziej spodobała się historia o tym jak uratowała pieski. Nikusiowi natomiast o ząbkach.

Ta książka to fantastyczny prezent i rewelacyjna pamiątka. Które dziecko nie chciałoby być bohaterem opowiadań? Taki zakup to strzał w 10 i wszystkim ją gorąco polecamy.

 Serdecznie dziękujemy wydawnictwu KSIĄŻKOWE PREZENTY, za możliwość zrecenzowania tych wspaniałych książek :)1 komentarz:

Książeczki bezpośrednio na Twojej poczcie :)